Godzina dostępności nauczycieli dla rodziców i uczniów
HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
W celu potwierdzenia spotkania z wybranym nauczycielem prosimy o przesłanie informacji do wybranego nauczyciela poprzez dziennik elektroniczny. Pozwoli to przygotować się nauczycielowi do spotkania, przewidzieć ilość chętnych na konsultacje w danym dniu oraz potwierdzić obecność w pracy (sytuacje losowe, zwolnienia lekarskie, urlop, wyjazdy służbowe itp.). Bardzo dziękujemy za współpracę.
Bała Maria |
wtorek 11:35 - 12:35 |
Brytan Ciepielak Monika |
poniedziałek 15:00 - 16:00 |
Burkat Magdalena |
wtorek 12:50 - 13:50 |
Dziadkowiec Adriana |
czwartek 11:35 - 12:35 |
Dziadkowiec Anna |
piątek 12:50-13:35 |
Górka Małgorzata |
czwartek 11:45 - 12:45 |
Iska Justyna |
wtorek 13:35 - 14:35 |
Jaśkowiec Magdalena |
poniedziałek 16:00-16:30, wtorek 16:00-16:30 |
Klepka Monika |
piątek 14:00 - 14:30 |
Klęk-Hajdas Edyta |
czwartek 8:00 - 8:45 |
Kluczyński Marian |
piątek 8:50 - 9:40 |
Łabuz Agata |
wtorek 9:50 - 10:50 |
Łotocka Sabina |
czwartek 11:35 - 12:30 |
Majka Wioletta |
piątek 12:30 - 13:30 |
Mikoś Nicoletta |
czwartek 8:40 - 9:40 |
Nowak-Grzybek Małgorzata |
czwartek 9:50 - 10:35 |
Orawin Magdalena |
wtorek 8:55 - 9:40 |
Ratyńska Marta |
czwartek 15;30 - 16:00 |
Rozwadowska Marzena |
poniedziałek 7:45 - 8:45 |
Róg Dariusz |
środa 12:45 - 13:45 (co dwa tygodnie) |
Synowiec Małgorzata |
czwartek 7:00 - 8:00 |
Ślusarczyk Elżbieta |
poniedziałek 10:50 - 11:35 |
Święch Małgorzata |
piątek 12:30 - 12:45 |
Tomal Barbara |
poniedziałek 14:40 - 15:40 |
Tomal-Sumińska Magdalena |
poniedziałek 13:35 - 14:05, środa 13:35 - 14:05 |
Urbaniak Anna |
wtorek 12:50 - 13:50 |
Urbańska Agnieszka |
środa 13:35 - 14:35 |
Uziel Renata |
piątek 14:00 - 14:30 |
Węgrecka Agnieszka |
czwartek 9:40 - 10:30 |
Wojtycza Anna |
wtorek 11:45 - 12:30 |
Wróbel Faustyna |
środa 16:00-16:30, czwartek 16:00-16:30 |
Wójcik Małgorzata |
piątek 9:45-10:45, |
Przedszkole
Leśniak Joanna | poniedziałek 10:45 – 11:15; wtorek 10:45 – 11:15 |
Muniak Kinga | wtorek 10:30 – 11:00; piątek 10:30 – 11:00 |
Fijałkowska Dominika | poniedziałek 13:00 – 13:30; czwartek 13:00 – 13:30 |
Polewka Aleksandra | wtorek 10:15 – 10:45; środa 13:30 – 14:00 |
Kaperek Krystyna | czwartek 13:15 – 14:15 |
Brylińska-Jagiełło Joanna | czwartek 15:00 – 16:00 |
Cygan Iwona | czwartek 11:00 – 12:00 |