Lekcje otwarte dla uczniów i nauczycieli gminy Myślenice

Wykorzystując pomoce dydaktyczne zakupione do realizacji projektu MSĆ uczniowie i nauczyciele gminy Myślenice wzięli udział w lekcji otwartej w dniu 19.22.2022r. Lekcja chemii z wykorzystaniem nowoczesnych pomocy dydaktycznych przy umiejętnym zastosowaniu aktywnych form i metod nauczania stały się tylko pretekstem do STEAMowego nauczania przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

W okresie od października 2022 do marca 2023 nauczyciele i studenci projektu MSĆ uczestniczyli w lekcjach otwartych z informatyki, fizyki, chemii, geografii, biologii, j. angielskiego i j.niemieckiego .Zajęcia prowadzili nauczyciele szkoły wiodącej, wykorzystując bazę dydaktyczną i umiejętności zdobyte w okresie realizacji projektu