"Papierowa korespondencja"

W miłej, jeszcze przedświątecznej atmosferze klasa 3b nawiązała kontakt, ze Szkołą Podstawową w Lubrzy, która położona jest w województwie opolskim. Obie instytucje dzieli odległość ok. 230km. Wraz z rodzicami postanowiliśmy „wskrzesić” piękną tradycję papierowej korespondencji, która w dzisiejszych czasach uchodzi za prawdziwego białego kruka. Tamtejsza klasa (również 3b), która szczęśliwie liczy 13-ścioro uczniów zgodziła się prowadzić korespondencję między obiema szkołami. Nasi uczniowie własnoręcznie przygotowali i podpisali kartki z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W odpowiedzi otrzymaliśmy cudowne listy w iście świątecznym klimacie. Na kolejne wymiany wiadomości nie będziemy długo czekać, ponieważ już zrodziła się koncepcja kartek walentynkowych.
Za wysyłanie wiadomości odpowiedzialna jest dumna, ze sukcesów swojej klasy, wychowawczyni.