9 kwietnia 2024 roku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w konkursach organizowanych w naszej szkole.
Uczniowie odebrali nagrody w następujących konkursach:
"Dużo zdrowia na Dzień Zdrowia"
"Szkolny konkurs recytatorski dla klas 1-3"
"W świecie książek"
Konkurs "Dużo zdrowia na Dzień Zdrowia" był organizowany wraz z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Myślenicach, która objęła ten projekt swoim patronatem i dzięki Starostwu Powiatowemu była sponsorem naszych nagród.
Uczniowie, którzy otrzymali dyplomy i nagrody z rąk pani dyrektor Doroty Płatek i przedstawicielki Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Myślenicach , pani Joanny Gaździk to:
Kategoria - Zerówka i 1 klasy:
I miejsce: William Suder (zerówka)
II miejsce: Mikołaj Skałka (zerówka)
III miejsce: Maria Wójcik 1a
wyróżnienie: Antonina Kowal (zerówka)
Kategoria - klasy 2 i 3:
I miejsce Lilianna Kaducka 3b|
II miejsce: Kornel Sztangret 2b
III miejsce: Nikodem Jabłoński 3a
Kategoria - klasy 4-8:
I miejsce: Karolina Funek 7a
II miejsce: Wiktor Drabik 5b
III miejsce: Małgorzata Grzybowska 7a
wyróżnienie: Daria Adamus 5a
Pani dyrektor Dorota Płatek wręczyła też dyplomy i książki dla laureatów "Szkolnego Konkursu Recytatorskiego 2024 dla klas 1-3"
Nina Sumińska - klasa 3a,
Wiktoria Szymska - klasa 2b
Aniela Lis i Zuzanna Kiebzak z klasy 1b.
Drugie miejsce przypadło ex aequo:
Janowi Kiebzakowi i Filipowi Jaśkowcowi z klasy 3a,
Karolinie Łapie z klasy 2a,
Julii Mirek z klasy 1b.
Przyznano również „brązowy medal” dla:
Marii Kuzestovej z klasy 3b,
a także wyróżnienie dla Kornelii Szmyd z klasy 1a.
Nagrody w ostatnim konkursie, to znaczy Szkolnym etapie Gminnego konkursu Czytelniczego "W świecie książek" - "Literackie podróże" były wręczane przez panią dyrektor Dorotę Płatek i naszą panią bibliotekarkę Barbarę Tomal.
Laureaci konkursu to:
kategoria klas 1-3 (praca plastyczna):
I miejsce: Nina Sumińska i Joanna Silezin klasa 3a
kategoria klas 4-6 (praca plastyczna):
I miejsce: Lena Talaga i Maria Żądło 5b
kategoria klas 7-8 (prezentacja multimedialna):
I miejsce: Tomasz Majka 8a
Nagroda za udział w konkursie: Marianna Kaducka 1a.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursach.