Szkolny konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawynych

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych został przeprowadzony szkolny konkurs plastyczny pt., "Wszyscy jesteśmy równi". Celem konkursu bylo popularyzowanie ideii integracji, zwrócenie uwagi na potrzeby osób z różnymi dysfunkcjami, uświadomienie uczniom, że niepełnosprawni są wśród nas, mają takie same potrzeby jak my i chcą być traktowani na równi z pełnosprawnymi osobami. Wpłynęło wiele ciekawych i twórczych prac. Nagrodzonymi uczniami zostali, w kategorii klas I-III:

I miejsce - Nina Sumińska

II miejsce - Jagoda Mleczek

II miejsce - Marcel Pietrzyk.

W kategorii klas IV-VIII:

I miejsce - Leon Kwiecień

II miejsce - Klaudia Wilk

III miejsce - Milena Ryś.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy wraz ze słodyczami, a 3 główne miejsca nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!