Muzyczne sukcesy Glorii Kubiczek

Za oknem już śnieg, ale jeszcze niedawno krążyliśmy muzycznie wokół pieśni patriotycznych. Gloria Kubiczek, uczennica klasy 6a wystąpiła w dwóch konkursach muzycznych z piosenką „Póki Polska żyje w nas”. Na przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej Głogoczowie Gloria zdobyła w kategorii klas 4-8 pierwsze miejsce. Wystąpiła również w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Lubniu (konkurs o zasięgu wojewódzkim) i wyśpiewała tam wyróżnienie. Podczas obchodów Święta Niepodlegości Gloria zachwyciła uczniów i nauczycieli naszej szkoly swoim śpiewem. Lecz najpiękniej, najbardziej zjawiskowo zaśpiewała przed całą salą mieszkańców Myślenic w MOKiS, kiedy wspólnie świętowaliśmy odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Serdecznie gratulujemy sukcesów naszej utalentowanej Glorii!